BLOG

 
 
 

otvorili sme pre Vás Bollé Tactical showroom v prvej kamennej predajni na Slovensku!

Luxury Guns

 

spol. Luxury Guns spolupracuje s viacerými občianskymi združeniami a spoločnosťami, ktorých oblasť pôsobenia úzko súvisí s hlavným predmetom nášho podnikania – zbraňami, strelivom a doplnkami. Spolupráca prebieha jednak na obchodnej úrovni ale taktiež riešime problémy našich klientov ak dôjde k poškodeniu zbraní, prípadne riešime len preventívny servis čistenie a konzervácia zbraní. Našim cieľom je ich maximálna spokojnosť so zbraňami, ktoré používajú na športové obranné a lovecké účely. V neposlednom rade vďaka našim skúsenostiam klientom ponúkame aj legislatívne poradenstvo na úseku zbraní a streliva.

Viac informácií o spoločnosti môžete nájsť na stránke

https://luxuryguns.sk/blog/

 

 

 

Kľúčové fakty o spol. Bollé Safety dnes (EMEA)

viac ako 120 rokov vývoja a výroby v odbore OPP

• viac ako 350 produktov
• 4 produktové línie: Bezpečnosť, Zváranie, Rámy na predpis RX a Taktické
• 3 vlastné divízie Bollé Safety, Bollé Tactical a Bollé RX (na predpis)
• 36,000 objednávok sprocesovaných za rok
• 6500 metrov štvorcových skladových priestorov pre Bushnell group

 

Kráľ všetkých okuliarov na svete

 

Koruna je vždy označovaná ako najkrajší šperk všetkých kráľov. "Kráľ  okuliarov” je značkou, ktorou identifikovali značku Bollé zakladatelia značky bratia Robert a Maurice Bollé pri prezentácii svojej značky. A tá jej zostala až dodnes.

Koruna ako identifikátor pravosti Bollé

Koruna sa stala povinným identifikátorom každého produktu vyrobeným spol. Bollé Safety a je zárukou pravosti produktu odlišujúceho od falzifikátov.

Je zároveň univerzálnym symbolom známym všetkým klientom Bollé Safety, RX ako aj Bollé Tactical a prekračuje všetky hranice a kultúry

Koruna symbolizuje históriu a silu - je to symbol, ktorý Bollé Safety zdokonalil do súčasnej grafickej podoby v novej podobe komunikácie so zákazníkom.

Teraz už aj na Slovensku máte možnosť zvítať sa s kráľom a jeho korunou, vitaj u nás doma na Slovensku, jeho výsosť Bollé !