OKULIARE WILEY X ROGUE - SMOKE GREY + CLEAR + LIGHT RUST

 
 
 
000AWIleyXSK.png 00SK_banner.jpg 0SKwileysilium.png
 
 
 
 

Vymeniteľné

okuliare WILEY X ROGUE - Smoke Grey + Clear + Light Rust

Výrobca:WILEY X
Kód produktu:2801
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3 dni
Zvoľte variant:
ObrázokNázovDostupnosťCenaKúpiť
Varianta Obrúčok: Matte Black, Typ šošovky: Grey+Clear
2801
14 dní 109,00 €
Varianta Obrúčok: Matte Black, Typ šošovky: Grey + Clear + Light Rush
2802
14 dní 125,00 €
Varianta Obrúčok: Com.Temp. Matte Black, Typ šošovky: Smoke Grey + Clear + Light Rust
2852
3 dni 125,00 €
Varianta Obrúčok: Com.Temp. Matte Tan, Typ šošovky: Smoke Grey + Clear + Light Rust
2862
3 dni 125,00 €
Ušetríte: 16,00 € Varianta Obrúčok: Matte Black, Typ šošovky: Grey+Clear: 90,83 € bez DPH
109,00 € s DPH
Bežná cena: 125,00 €
:

Popis produktu:

Wiley X Rogue vynikajú ostrými rysmi, ktoré dodávajú okuliarom dravý športový vzhľad. Extra tenké bočnice okuliarov sú široké iba 0,9 mm a dajú sa tak pohodlne nosiť aj pod ochrannými streleckými slúchadlami.

Zo svetlo-hnedej polo-obruby (rámu, ktorý upína šošovky iba v ich hornej polovici, tzv. Top Rim System), sa dajú sklá pohodlne vytiahnuť a opäť do nej zasunúť. Voliť môžete medzi šošovkami dymovo sivými, čírymi a svetlo oranžovými podľa svetelných podmienok.

Dymovo sivé sfarbenie so svetelnou priepustnosťou 15 % je vhodné do jasného slnečného počasia, maximálne znižuje oslňujúce svetelné odlesky a neskresľuje farby.

Číra šošovka sa hodí do menej slnečných dní s horšími svetelnými podmienkami. Má vysokú svetelnú priepustnosť-  89 % - a tiež poskytuje ochranu pred UV žiarením a odleskami bez akéhokoľvek skreslenia farieb.

Svetlo-oranžová šošovka so svetelnou priepustnosťou 60 % dokáže odfiltrovať väčšinu modrých svetelných vĺn, ktoré sú hlavnou príčinou oslnenia či difúzie. Zvyšuje kontrast v stredných a nekvalitných svetelných podmienkach.

Samozrejmosťou sú ochranné vlastnosti okuliarov certifikované podľa štandardov ANSI.

Okuliare sú určené predovšetkým strelcom a lovcom, ale tiež športovcom a všetkým, ktorí potrebujú pružne reagovať na náhlu zmenu počasia a viditeľnosti.

Brýle s označením RX Ready pak mohou být vybaveny dioptrickými skly s patřičnou brýlovou korekci připravenou na míru konkrétnímu zákazníkovi. Označení High RX umožňuje dokonce vložení velmi silných dioptrických skel v rozmezí od +5.00 do -7.00 dioptrií. Váš zrak už vás nebude limitovat ani v těch nejextrémnějších situacích.