OKULIARE WILEY X VAPOR TAN - SMOKE GREY + CLEAR + LIGHT RUSH

 
 
 
000Jarna_zlava_SK.png 00PredSezonnýVýpredajWileyX_SK.png Adoprava_sk.png
 
 
 
 

Vymeniteľné

okuliare WILEY X VAPOR TAN - Smoke Grey + Clear + Light Rush

Výrobca:WILEY X
Kód produktu:571
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3 dni
Vaša cena: 104,17 € bez DPH
125,00 € s DPH

Popis produktu:

Elegantné športové okuliare Wiley X Vapor s decentným horným rámom sú určené najmä pre strelcov a lovcov, ale tiež všetkým outdoorovým nadšencom, ktorí potrebujú dokonalý rozhľad, ostrý zrak a precíznu ochranu pro svoje oči za akýchkoľvek svetelných podmienok.

Číra šošovka sa hodí do menej slnečných dní s horšími svetelnými podmienkami či do interiéru ako súčasť pracovných ochranných okuliarov. Má vysokú svetelnú priepustnosť -  89 % - a tiež poskytuje ochranu pred UV žiarením a odleskami bez akéhokoľvek skreslenia farieb.

Dymovo sivé sfarbenie so svetelnou priepustnosťou 15 % je vhodné do jasného slnečného počasia, maximálne znižuje oslňujúce svetelné odlesky a neskresľuje farby.

Svetlo-oranžová šošovka so svetelnou priepustnosťou 60 % dokáže odfiltrovať väčšinu modrých svetelných vĺn, ktoré sú hlavným dôvodom oslnenia či difúzie. Zvyšuje kontrast v stredných a nekvalitných svetelných podmienkach.

Sklá sa však dajú jednoducho a rýchlo vytiahnuť a vymeniť za iné (súčasťou balenia sú spolu dva páry skiel).

Elastický nosník sa hravo prispôsobí akémukoľvek tvaru a veľkosti nosu, naviac je naň možné pripevniť nosič na prídavné dioptrické šošovky.

Odolnosť okuliarov je balisticky testovaná a certifikovaná Americkým národným štandardizačným inštitútom (ANSI).